امروزه با توجه به حجم ترافیک خودروها و شلوغی فروشگاه ها امکان خرید مایحتاج زندگی کمی دشوارتر از پیش شده است٬ به طوری که برای خرید یکی از اقلام مورد نیاز شاید نیاز باشد مدت زمان بسیار زیادی را در طول روز به آن اختصاص دهید و حتی شاید بارها برایتان اتفاق افتاده باشد که محصول و برندی از محصول که محبوب شماست در فروشگاه موجود نباشد. فروشگاه اینترنتی بافردو این امکان را برای شما فراهم می کند که در کمترین زمان ممکن محصول مورد نظر خود را به راحتی خریداری نمایید. فروشگاه اینترنتی بافردو با گستره ی متنوعی از محصولات و ارسال رایگان به نقاط مختلف شهر فارغ از هرگونه شلوغی و ترافیک تجربه خرید آسان و آسوده را برای شما فراهم می کند.

یکی از مزایای بافردو که او را از دیگر فروشگاه های اینترنتی متمایز می کند٬ علاوه بر محصولات سوپرمارکتی٬ ارائه سبزیجات تازه و ارگانیک و خرد شده و هم چنین محصولات پروتئینی تازه مانند گوشت و مرغ و ماهی به مشتریان می باشد که در صورت سفارش برای جلوگیری از فساد و خرابی آن ها تحویل آن در کمترین زمان ممکندر همان روز سفارش انجام می گردد.

از دیگر مزایای بافردو گارانتی کیفیت محصول می باشد٬ که شامل تعویض محصول در صورت عدم رضایت مشتری از کیفیت محصول و قیمت آن می باشد.

تیم بافردو در تلاش هستند با ارایه بهترین و باکیفیت ترین محصولات تجربه خرید متفاوتی را برای مشتریان به وجود آورد.