با ما تماس بگیرید
۰۹۹۰۷۳۰۳۱۴۶

۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.
قبلی

راسته بدون استخوان گوسفندی

قبلی

راسته گوساله

کف دست گوسفندی

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

بازنگری سریع

کف دست کامل گوسفندی بدون دنده و سرسینه و بدون پاروئی(استخوان کتف) همراه غضروف کتف که حداکثر چربی قابل مشاهده ۱۵٪ می باشد.

قیمت این محصول بر به ازای ۱ کیلوگرم است.

دسترسی: موجود

‎۱۰۶٬۰۰۰ تومان

* فیلدهای الزامی

‎۱۰۶٬۰۰۰ تومان

جزییات

مزایای گوشت گوسفند بر اساس تغذیه

۱- انرژی بالا (هر ۱۰۰ گرم گوشت، ۲۰۶ کیلوکالری دارد)

از مزایای گوشت گوسفند می توان به پر انرژی بودن آن اشاره کرد. کبد گوسفند از جمله قسمت های پر انرژی آن است. این موضوع را می توان در محتوای کالری نیز مشاهده کرد. هر ۱۰۰ صد گرم گوشت گوسفند حاوی ۲۰۶ کیلو کالری است. توجه داشته باشید که هر انسان بالغ به طور تقریبی به ۲۰۰۰ کالری نیاز دارد. مصرف کالری می تواند در فعالیت های روزانه، استقامت بالا و کاهش خستگی هنگام فعالیت بدنی به کمکتان بیاید.

۲- پروتئین بالا ( هر ۱۰۰ گرم گوشت، ۱۷٫۱ گرم پرتئین دارد)

این راز بسیار مهمی نیست تمام موجوداتی چون گاو و گوسفند دارای پرتئین بالایی که برای بدن بسیار مفید است هستند. هر ۱۰۰ گرم گوشت گوسفند دارای ۱۷٫۱ گرم پروتئین است. این مقدار پروتئین برای کسانی که می خواهند بدن ماهیچه ایی داشته باشند بسیار بکار می آید. از مزایای پروتئین در بدن می توان به ایجاد و افزایش توده عضلانی، اتصال چربی، هضم غذا و ایجاد قدرت و انرژی در بدن اشاره کرد.

٣- کلسیم بالا (هر ۱۰۰ گرم گوشت ۱۰ میلی گرم کلسیم دارد)

یکی دیگر از مزایای گوشت گوسفند وجود کلسیم در آن است که برای بدن بسیار لازم و مفید است. وجود کلسیم در گوشت گوسفند به حفظ سلامت استخوان، تقویت استخوانها، جلوگیری از اختلالات و ناهنجاری های استخوانی کمک می کند مقدار کلسیم در هر ۱۰۰ گرم گوشت گوسفند ۱۰ میلی گرم می باشد.

۴- فسفر (هر ۱۰۰ گرم گوشت ۱٫۹۱ میلی گرم فسفر دارد)

گوشت گوسفند نیز دارای مقدار زیادی فسفر است. درست مثل کلسیم، محتوای فسفر در گوشت گوسفند، بسیار مفید بوده و برای سلامتی، اللخصوص سالم سازی استخوان و جلوگیری از پوکی استخوان بسیار مفید است. مقداره ۱٫۹۱ میلی گرم فسفر در هر ۱۰۰ گرم گوشت می تواند نیاز بدنتان به فسفر را تامین کند.

۵- ویتامین B1 ( هر ۱۰۰ گرم گوشت ۰٫۱۵ میلی گرم ویتامین B1 دارد)

چه کسی می گوید که ویتامین در گوشت قرمز وجود ندارد؟ ما باید بدانیم که گوشت گوسفند دارای مقدار قابل توجه ای از ویتامین B به خصوص ویتامین B1 است. از ۱۰۰ گرم گوشت گوسفندی که مورد آزمایش قرار گرفته، میزان ۰/۱۵ ویتامین B1 کشف شده است. البته درست است که این میزان مقدار خیلی کمی است. با این حال ویتامین B1 موجود در گوشت گوسفند بسیار مفید است این ویتامین به فرایند اکسیداسیون، افزایش انرژی در بدن و حفظ انعطاف پذیری و بالا بردن استقامت بدن و همچنین از پوسته پوسته و خشک شدن پوست جلو گیری می کند.

۶- سلنیوم (هر ۱۰۰ گرم گوشت ۷٫۰ میلی گرم سلنیوم دارد)

گوشت های قرمز اللخصوص گوشت گوسفند حاوی سلنیوم هستند. سلنیوم موجود در گوشت گوسفند می تواند به تولید آنتی اکسیدان های مفید در بدن کمک کند. با وجود سلنیوم در گوشت گوسفند بدن می توان به مبارزه با رادیکالهای آزد بپردازد و همچنین بدن انسان را از خطر ابتلا به بیماری های خاص حفظ کند. با وجود سلنیوم در بدن پوستی بهتر و اندامی سالم تری خواهیم داشت.

٧- ویتامین B2 (هر ۱۰۰ گرم گوشت ۰٫۲ میلی گرم ویتامین B2 دارد)

گوشت گوسفند و گوشت بز به طور معمول دارای ویتامین B2 یا همان ریبوفلاوین شناخته شده هستند. ویتامین B2 دارای مزایای زیادی برای بدن است. وجود این ویتامین برای حفظ سلامت استقامتی و عصبی، سالم ماندن چشم و هر چیز مربوط به سیستم بینایی، بهبود سیستم ایمنی بدن و جلوگیری از زخم های لب، به بدن ما خدمت می کند.

٨- ویتامین B12 (هر ۱۰۰ گوشت ۲٫۳ میلی گرم ویتامین B12 دارد)

گوشت گوسفند حاوی ویتامین B12 است وجود این ویتامین برای سلامتی بسیار ضروری است. این ویتامین به سیستم عصبی بدن کمک می کند و باعث تشکیل گلبول های قرمز، جلوگیری از کم خونی، افزایش استقامت و سلامت جسمی بدن می شود.

 

عمومی

کشور مبداایران
نوع گوشت گوسفندی
  1. برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
کیفیت
بسته بندی
قیمت

ویدئوهای خود را ارسال کنید