باتوجه به این‌که  محصولات  عرضه شده در بافردو شامل مواد‌غذایی و محصولات فاسد‌شدنی می‌باشد، امکان مرجوع نمودن کالاها فقط در موارد زیر امکان پذیر است.

اشکال و یا ایراد محصول باید حداکثر تا ۱ روز کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات مشتریان بافردو اطلاع داده شود. در این صورت اشکال محصول توسط کارشناسان بافردو بررسی می شود و در صورت تایید اشکال محصول تعویض و یا مبلغ دریافتی آن عودت می گردد.

اگر مشخصات محصول دریافت شده با سفارش ثبت شده مغایرت داشته باشد  باید محصول در شرایط اولیه خود باشد و مشتری از آن استفاده نکرده باشد و از طریق تماس با شماره تلفن ۴۴۹۶۹۱۷۵ اطلاع دهد تا مشکل مورد بررسی قرار گیرد.

در صورت انصراف کاربر از خرید، باید هر چه سریع‌‏تر و پیش از ارسال محصول انصراف خود را به واحد خدمات مشتریان بافردو از طریق شماره تلفن ۴۴۹۶۹۱۷۵  اطلاع دهد. در این حالت امکان لغو و یا تغییر سفارش وجود دارد.

در صورتی که محصول مورد نظر در حمل و نقل آسیب دیده باشد و یا بسته‌بندی آن در زمان حمل دچار آسیب شده باشد، شما می‏ توانید از تحویل گرفتن محصول خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد  عودت شود.

در صورت هر گونه مشکل و سوال به واحد مشتریان بافردو به شماره تلفن ۴۴۹۶۹۱۷۵ تماس حاصل نمایید

امکان مرجوع نمودن محصولات  در بافردو فقط در موارد زیر امکان پذیر است:

  • اگر محصول مورد نظر از جمله محصولات غذایی و فاسد شدنی باشد اشکال و یا ایراد محصول باید حداکثر تا پایان روز کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات مشتریان بافردو اطلاع داده شود. در این صورت اشکال محصول توسط کارشناسان بافردو بررسی می شود و در صورت تایید اشکال محصول تعویض و یا مبلغ دریافتی آن عودت می گردد.
  • اگر مشخصات محصول دریافت شده با سفارش ثبت شده مغایرت داشته باشد  باید محصول در شرایط اولیه خود باشد و مشتری از آن استفاده نکرده باشد و از طریق تماس با شماره تلفن ۴۴۹۶۹۱۷۵ اطلاع دهد تا مشکل مورد بررسی قرار گیرد.
  • در صورت انصراف کاربر از خرید، باید هر چه سریع‌‏تر و پیش از ارسال محصول انصراف خود را به واحد خدمات مشتریان بافردو از طریق شماره تلفن ۴۴۹۶۹۱۷۵  اطلاع دهد. در این حالت امکان لغو و یا تغییر سفارش وجود دارد.
  • در صورتی که محصول مورد نظر در حمل و نقل آسیب دیده باشد و یا بسته‌بندی آن در زمان حمل دچار آسیب شده باشد، شما می‏ توانید از تحویل گرفتن محصول خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد  عودت شود.
  • در صورت هر گونه مشکل و سوال به واحد مشتریان بافردو به شماره تلفن ۴۴۹۶۹۱۷۵ تماس حاصل نمایید.